KONKURS „MAM TALENT”

Konkurs „Mam talent” odbył się dnia 2.04.2012r.. W I etapie w jury zasiadały uczennice I klasy gimnazjum (Adrianna Jakubiak i Weronika Szaj) oraz dyrektor p. Aneta Żurawska (przewodnicząca). W II etapie przewodniczącą jury była p. Magdalena Jakubiak. Do konkursu przystąpili uczniowie klas 0 – VI.

I etap miał na celu wyłonić najlepszych i najbardziej błyskotliwe talenty. Można było zauważyć cały wachlarz talentów, jakie skupia nasza szkoła. Pomysły na pokazanie swoich umiejętności były różnorakie, ale zdecydowanie największym powodzeniem cieszył się taniec.

Do II etapu zakwalifikowali się następujący uczniowie: Marcel Majchrowski, Aleksandra Serwa, Jan Nowicki, zespół uczniów z klasy III: Roman Pghosyan, India Madej, Sara Wójcicka, Weronika Bedełek, Marzena Fogiel, uczniowie klasy I: Ksawery Rużycki, Jakub Krzywda, Michał Michalczyk.

II część konkursu „Mam talent” odbyła się dnia 11.04.2012r. Wszyscy uczestnicy wyłonieni z I etapu dzielnie stawiali sobie czoła, bowiem rywalizacja o I miejsce była zacięta. Jednak ostatecznie bój wygrał Jan Nowicki, który bardzo profesjonalnie przygotował się do konkursu. Zaprezentował bardzo nowoczesny taniec z elementami Breakdance.