FESTIWAL RODZINNY

ORGANIZOWANY PRZEZ MOK W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

PT.”PIĘKNY DZIEŃ MAMY…”

Grupa artystyczna „Pro arte” z naszej szkoły pod opieką p. Magdaleny Jakubiak w składzie dziesięcioro dzieci z klas I – VI i jednej uczennicy z Prywatnego Gimnazjum wzięła udział w konkursie organizowanym dla szkół z okazji Dnia Mamy.

Konkurs odbył się 25 maja 2012 roku o godzinie 10.00 w MOK przy ul. Aleje 3 Maja. Nasz spektakl zatytułowany „Rodzic na dobre i na złe” został przyjęty bardzo dobrze. Jury płakało i śmiało się na przemian.

Ogłoszenie wyników konkursu odbyło się na Koncercie Galowym w MOK, organizowanym 1.06.2012r. z okazji Dnia Dziecka.

Nasza Grupa dostała główną nagrodę Przewodniczącego Rady Miasta. Dzieci zostały wyróżnione poprzez liczne nagrody i pomoce edukacyjne.

Nagrodą dla naszej grupy był również ponowny występ i możliwość reprezentowania spektaklu przez widownią.