Średnia ocen w roku szkolnym 2011/2012

 

KLASA IA

1. Poghosyan Dawid 5,75 pkt.

2. Krzywda Jakub 5,50 pkt.

3. Supady Alexander 5,50 pkt.

4. Ściegliński Kacper 5,40 pkt.

5. Wychowałek Małgorzata 5,25 pkt.

6. Magiera Patryk 5,10 pkt.

7. Michalczyk Michał 5,10 pkt.

8. Zielińska Amelia 5,10 pkt.

9. Fajkowska Jagna 5,00 pkt.

10. Grzymska Patrycja 5,00 pkt.

11. Kłosińska Zofia 4,90 pkt.

12. Rużycki Ksawery 4,90 pkt.

ŚREDNIA KLASY: 5,20 pkt.

NAJWYŻSZA FREKWENCJA: Dawid Poghosyan

WYRÓŻNIENIE: dyplom za koleżeńską pomoc dla Jagny Fajkowskiej

 

KLASA IB

1. Galuś Igor 6,00 pkt.

2. Turniak Marcel 6,00 pkt.

3. Wójcicki Mateusz 6,00 pkt.

4. Wężyk Iga 5,90 pkt.

5. Misztela Eryk 5,50 pkt.

6. Hofman Kornel 5,40 pkt.

7. Nadgórska Zofia 5,00 pkt.

8. Przybył Sandra 5,00 pkt.

9. Szymański Oskar 5,00 pkt.

10. Latocha Maria 4,90 pkt.

11. Kowalski Szymon 4,80 pkt.

ŚREDNIA KLASY: 5,29 pkt.

NAJWYŻSZA FREKWENCJA: Turniak Marcel, Wójcicki Mateusz

DYPLOM WYRÓŻNIENIE: Maria Latocha za okazaną wytrwałość w dążeniu do celu podczas Zielonej Szkoły.

 

KLASA II

1. Andrzejewska Marta 5,75 pkt.

2. Bojko Michał 5,75 pkt.

3. Serwa Aleksandra 5,50 pkt.

4. Nowak Kacper 5,50 pkt.

5. Kantorski Bartosz 5,41 pkt.

6. Haładaj Roksana 5,33 pkt.

7. Janowski Mikołaj 5,25 pkt.

8. Majchrowski Marcel 5,25 pkt.

9. Wrońska Michalina 5,25 pkt.

10. Frontczak Barbara 5,16 pkt.

11. Harlejczyk Filip 5,08 pkt.

12. Gretka Filip 4,92 pkt.

ŚREDNIA KLASY: 5,10 pkt.

WYRÓŻNIENIE: Miłosz Czarnecki za postępy w nauce i wzorowe zachowanie

NAJWYŻSZA FREKWENCJA: Janowski Mikołaj

 

KLASA III

1. Wójcicka Sara 6,00 pkt. - ZŁOTA TARCZA

2. Badełek Weronika 5,90 pkt. - ZŁOTA TARCZA

3. Danecki Marcel 5.70 pkt. - ZŁOTA TARCZA

4. Poghosyan Roman 5,70 pkt. - ZŁOTA TARCZA

5. Ostrowski Igor 5,60 pkt. - ZŁOTA TARCZA

6. Fogiel Marzena 5,40 pkt. - SREBRNA TARCZA

7. Krzywda Mateusz 5,40 pkt. - SREBRNA TARCZA

8. Sowa Marcel 5,40 pkt. - SREBRNA TARCZA

9. Madej India 5,20 pkt. - SREBRNA TARCZA

10. Berlanka Mateusz 4,90 pkt. - BRĄZOWA TARCZA

11. Wasiak Jan 4,90 pkt. - BRĄZOWA TARCZA

12. Bajerowski Szymon 4,80 pkt. - BRĄZOWA TARCZA

NAJWYŻSZA FREKWENCJA: Poghosyan Roman

 

KLASA IV

1. Jakubiak Nel 5,42

2. Koziarski Dawid 5,17

3. Badek Zuzanna 5,08

4. Mnich Zuzanna 4,92

5. Ryszka Franciszek 4,75

ŚREDNIA KLASY: 4,95

WYRÓŻNIENIE: Nel Jakubiak za aktywny udział w życiu szkoły

 

KLASA VI

1. Rużycka Wiktoria 5,75 - ZŁOTA SOWA

2. Nowicki Jan 5,00 - SREBRNA SOWA

3. Rutkowski Bartosz 4,92 - BRĄZOWA SOWA

ŚREDNIA KLASY: 5,00

WYRÓŻNIENIE: Paweł Follak za aktywny udział w życiu szkoły