Dnia 05.12.2014r. Klasy IV - VI poszły do kina na film pt.: „Uwolnić Mikołaja”. Wycieczka była prezentem od p.Magdaleny Jakubiak na Mikołaja.

W wycieczce wzięło udział 49 uczniów.

Z klasy IVA- 11 uczniów

Z klasy IVB- 11 uczniów

Z klasy V- 12 uczniów

Z klasy VI- 15 uczniów

Zbiórka odbyła się o godzinie 10:40. Kierownik sprawdził listę obecności i ruszyliśmy na pieszo do kina. Kino mieści się w Centrum Handlowym „Focus Mall” ul. Słowackiego w Piotrkowie Trybunalski. Po dojściu odebrałam zarezerwowane wcześniej bilety. Następnie dzieci zakupili coś do jedzenia i picia. Po zakupach udaliśmy się na salę kinową gdzie po  obejrzeniu trwających około dziesięciu minut reklam rozpoczął się nasz film, podczas którego na sali panowała cisza, którą przerywały częste śmiechy. Film trwał 102 minuty. Po seansie wyszliśmy z sali, a później z kina, od uczniów słychać było pozytywne komentarze dotyczące filmu.

Ok. godziny 14:30 dotarliśmy pod szkołę. Według mnie wycieczka do kina była bardzo dobrym pomysłem. Film okazał się bardzo ciekawy. Z miłą chęcią wezmę udział w następnym takim wyjściu.

Opis filmu

Święty Mikołaj spowodował wypadek swoimi saniami i jest poszukiwany przez policję. Znajduje schronienie u 9-letniego Toma i jego ojca – Steve’a, który niedawno wyszedł z więzienia, nie chce pakować się w kłopoty i trzyma się od stróżów prawa z daleka. Jednak kiedy Mikołaj trafi za kratki, próbując odbić z przytułku dla zwierząt swojego renifera, Tom zmusi tatę do interwencji. Wspólnie postarają się uwolnić Mikołaja i umożliwić mu powrót do Laponii.

Sprawozdanie  sporządziła Iwona Badek

uwolnić Mikołaja