Sprawozdanie z warsztatów plastycznych  zorganizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury  w Piotrkowie Trybunalskim dnia 11 grudnia 2014r.

11 grudnia 2014 r.  klasa V wraz z wychowawcą Iwoną

Badek pojechała na warsztaty plastyczne do Miejskiego Ośrodka Kultury. Udział w warsztatach wzięło 10 uczniów.
Zajęcia trwały od godziny 12:30 do 14:30.
Organizatorem przedsięwzięcia był Miejski Ośrodek Kultury.
Celem warsztatów było przygotowanie wspólnie z dziećmi ozdób i niespodzianek z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Ponadto wykonano  bombki z bibuły, łańcuchy oraz różne papierowe gwiazdy.  Dzieci rozwijały swoje zdolności plastyczne. Wykorzystano przy tym materiały plastyczne oraz przedmioty codziennego użytku gazeta, drewno.
Dzieci miały okazję zabawy z kolorami, poćwiczenia swojej wyobraźni oraz zdolności manualnych, w tym również poznania oryginalnych technik zdobienia. Dzięki zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury warsztatom, uczniowie mogli mile spędzić czas oraz poćwiczyć i pogłębić uzdolnienia plastyczne podczas trwających warsztatów, a także poznać jak dawniej dekorowało się choinki.