Spotkanie z przedstawicielem WORD

Na początku stycznia na prelekcję do klasy IV i V przyjechał przedstawiciel Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego p. Michał Kędziora.

Spotkanie zostało zainicjowane przez p. Milenę Barańską w ramach zajęć wychowania komunikacyjnego.

Pan Michał przekazał młodzieży bardzo ważne informacje na temat bezpiecznego poruszania się pieszego i rowerzysty na drogach. Uczniowie z uwagą przyswajali informacje, poruszyły ich także filmy mówiące o tym, jak prawidłowo powinniśmy się zachowywać na drodze, aby nie być uczestnikiem wypadku drogowego. Klasa IV dowiedziała się więcej o egzaminie na kartę rowerową i już czekają z niecierpliwością na swoje pierwsze prawo jazdy.

Na pamiątkę uczniowie z klasy IV dostali zeszyty ze znakami drogowymi, a uczniowie z klasy V odblaski.