Pierwszy dzień wiosny i nocowanie z tej okazji już za nami. Pierwszacy z niecierpliwością czekali na to wydarzenie. Choć dzień w szkole (24.03.2017) zaczął się jak co dzień – lekcjami – to planowane późnopołudniowe wyjście do kina pozwoliło szybko przetrwać pierwszą część dnia. Pierwszacy dzielnie na nogach udali się do Kina Helios na projekcję musicalu pt. „Piękna i Bestia”. Choć film był długi, nikt się nie nudził w kinie. Jednogłośnie – wszystkim się bardzo podobało. Drogę powrotną do szkoły uczniowie także pokonali na nogach. W ramach kolejnej niespodzianki dzieci mogły pobawić się na osiedlowym placu zabaw. Dookoła było już ciemno, ale uczniowie wcale się nie bali. Padły nawet słowa, że miasto nocą jest piękne. Troszkę zmęczeni wróciliśmy na pyszną kolację – były wiosenne kanapki i ciepłe picie, które dodały nam energii, aby przed snem pograć jeszcze w różne gry planszowe przyniesione z domu. Zmęczeni wszyscy zasnęli po godz. 21.00, a obudzili się uśmiechnięci i wyspani. Po sobotnim słodkim śniadaniu zostali odebrani do domu.

Uczniowie byli pełni wrażeń, którymi na pewno po powrocie podzielili się ze swoimi bliskimi.