Dnia 10.04.2017 r. uczniowie klasy pierwszej wraz z wychowawcą udali się na lekcję do nowo powstałej w naszej szkole Pracowni Przyrodniczej – Laboratorium. Temat zajęć brzmiał: „Co piszczy w Laboratorium? – zapoznanie z wyposażeniem Laboratorium.”

Dzieci zapoznawały się z wyposażeniem Laboratorium. Sama klasa i jej wygląd zrobił na nich duże wrażenie. Niektórzy po raz pierwszy mogli skorzystać z laptopów znajdujących się na każdym uczniowskim stoliku. Zabawy z mikroskopem także należały do ciekawych zajęć. Uczniowie ze zdziwieniem spoglądali na duże mapy geograficzne i wielką linijkę wykorzystywaną do zajęć matematycznych.

Na koniec zajęć każda osoba mogła napisać swoje imię, narysować figurę geometryczną i wypełnić ją kolorem, a to wszystko dzięki programowi Flow!Works.