PASOWANIE NA GIMNAZJALISTĘ

Dnia 13 listopada 2011r. przeżywaliśmy szczególnie ważny moment w naszym życiu szkolnym. Odbyła się uroczystość pasowania uczniów klas I na Gimnazjalistów.

Podczas części oficjalnej w obecności właściciel szkoły p. Magdaleny Jakubiak i wychowawcy p. Anety Żurawskiej, uczennice złożyły uroczyste ślubowanie, a następnie zostali symbolicznie pasowane na gimnazjalistki. Zapoznano pierwszoklasistów z dekalogiem, czyli radami gimnazjalistów. Nad całością prac związanych z przygotowaniem pasowania i przedstawienia czuwały panie: mgr Aneta Żurawska, mgr Kamila Toma.

Niniejsza uroczystość poprzedzona była doskonale przygotowaną sztuką pt.: „Uczniowskie dziady”. Uczniowie klas IV, VI i I profesjonalnie podeszli do sztuki aktorskiej i powagi przedstawienia. Niewątpliwie wspaniałe wrażenie i klimat sztuki podkreśliła skrupulatnie przygotowana scenografia.

Po uroczystości przybyli rodzice zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.