JASEŁKA „EKSPERYMENTALNE”

W dniu 22.12.2011 uczniowie klasy czwartej, szóstej oraz pierwszej gimnazjum wzięli udział w „Jasełkach Eksperymentalnych”. Przedstawienie zostało przygotowane pod kierunkiem P. właściciel Magdaleny Jakubiak. Uczestniczyli w nim wszyscy rodzice uczniów z w/w klas, a także nauczyciele Prywatnej Szkoły Podstawowej i Prywatnego Gimnazjum w Piotrkowie Trybunalskim. Przedstawienie pozwoliło poczuć atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i rozpocząć wspólne świętowanie narodzin Zbawiciela.

Nie były to tradycyjne Jasełka, gdyż swym obrazem nawiązywały do obecnych realiów i problemów, z jakimi na co dzień borykają się współcześni ludzie.

Całość przedstawienia pokazującego scenki z naszego życia, przeplatana była kolędami oraz piosenkami świątecznymi w wykonaniu solistów i wszystkich uczniów. Na koniec występujący uczniowie złożyli wszystkim Bożonarodzeniowe życzenia.