AKADEMIA Z OKAZJI ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2011/2012

„PRECZ Z WAKACJAMI” W MIEJSKIM OŚRODKU KULTURY

W dniu 22 czerwca  2012 roku w Miejskim Ośrodku Kultury odbyła się uroczysta akademia zakończenia roku szkolnego 2011/2012. W przedstawieniu zatytułowanym „ Precz z wakacjami” wystąpiły  wszystkie klasy  Prywatnej Szkoły Podstawowej tj.  0a i Ob, Ia i Ib, II, III, IV, VI oraz I gimnazjum. W uroczystości udział w wzięła pani dyrektor, pani właściciel, rada pedagogiczna, pracownicy administracyjni  oraz rodzice i dziadkowie. Podczas akademii wręczone zostały odznaczenia dla uczniów z wysokimi wynikami w nauce kończących poszczególne etapy edukacji : w klasie VI przyznane zostały złote i srebrne Sowy a w klasie III brązowe, srebrne oraz złote Tarcze. Akademia przebiegła w bardzo podniosłej i miłej atmosferze.