Pobierz terminarz w formacie PDF

Terminy konsultacji nauczycieli

w roku szkolnym 2017/2018

 

Imię i nazwisko nauczyciela

Przedmiot

Termin konsultacji

Milena Baraoska

przyroda, geografia, zajęcia techniczne

środa 9.50 – 10.35

Aleksandra Ciuba

plastyka

*po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

Izabela Dróżdż

język polski

*po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

Bożena Gadomska

biologia, chemia

czwartek godz. 9.00 – 9.45

Małgorzata Gielec Gałązka

matematyka

*po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

Ewa Kaczmarek

język hiszpaoski

Piątek 8:00-13:00

*po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

Aleksandra Kowalska

język angielski

poniedziałek 9.50 – 10.35

Marta Krakowiak-Zawada

edukacja wczesnoszkolna

Czwartek 10:45-11:30

Monika Krakowiak

historia, wos, edb

Czwartek 10:45-11:30

Małgorzata Lacheta

język niemiecki

czwartek 8:55-9:40

Michał Lacheta

wychowanie fizyczne

Czwartek 11:45-12:30

Piotr Łopusiewicz

wychowanie fizyczne

*po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

Julia Mroczkowska

język angielski

Poniedziałek 9:50-10:35

Małgorzata Pągowska

język polski

poniedziałek 10.45 – 11.30

Katarzyna Prochuń

edukacja wczesnoszkolna

czwartek 11.45 – 12.30

Agnieszka Sielska

fizyka, chemia

Wtorek 13:30-14:25

Monika Skóra

edukacja wczesnoszkolna

Czwartek 11:45-12:30

Justyna Sowa

edukacja wczesnoszkolna, historia

Środa 12:45-13:30

Karolina Śnieg

język polski

Czwartek 9:00-9:45

Ewa Święconek

religia

*po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

Joanna Frączyk - Szymaoska

język niemiecki

Poniedziałek 9:50-10:35

Kamila Toma

historia

Czwartek 13:00-14:00

Maria Piechocka

religia

Czwartek 7:30-8:00

Joanna Wieczorek

matematyka

Poniedziaek 8:55-9:40

Ilona Stępień Ciesielska

muzyka

Czwartek 10:35-11:00

Agnieszka Włuka

wdżwr

*po wcześniejszym kontakcie telefonicznym

 

L.P

IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA

NAUCZANY PRZEDMIOT

GODZINA

KONSULTACJI OD - DO

DZIEŃ TYGODNIA

1

Monika Skóra

ed. wczesnoszkolna

10.45 – 11.30

środa

2

Katarzyna Prochoń

ed. wczesnoszkolna

9.50 – 10.35

środa

3

Justyna Sowa

ed. wczesnoszkolna

historia

9.40 – 10.35

poniedziałek

4

Bogusława Patynek

ed. wczesnoszkolna

9.50 – 10.35

czwartek

5

Marta Krakowiak

Zaj. komputerowe

9.50 – 10.35

wtorek

6

Aleksandra Kowalska

Język angielski

13.40 – 14.25

wtorek

7

Małgorzata Pągowska

Język polski

11.45 – 12.30

czwartek

8

Bożena Gadomska

Przyroda

Biologia

11.45 – 12.30

poniedziałek

9

Anna Stasiak

Język polski

8.55 – 9.40

wtorek

10

Kamila Toma

Historia

13.40 – 14.25

czwartek

11

Julia Mroczkowska

Język angielski

12.45 – 13.30

poniedziałek

12

Małgorzata Lacheta

Język niemiecki

8.55 – 9.40

czwartek

13

Ewa Kaczmarek

Język hiszpański

*

piątek

14

Monika Krakowiak

Historia

WOS

9.50 – 10.35

poniedziałek

15

Joanna Wieczorek

Matematyka

11.45 – 12.30

poniedziałek

16

Anna Szala

Matematyka

9.50 – 10.35

czwartek

17

Milena Barańska

Przyroda

Zaj. techniczne

10.45 – 11.30

piątek

18

Agnieszka Sielska

Chemia

Fizyka

9.50 – 10.35

poniedziałek

19

Agnieszka Skrobek

Muzyka

*

poniedziałek

czwartek

20

Izabela Winiarska

Zaj. Artystyczne

Plastyka

*

poniedziałek

czwartek

21.

ks Stanisław Pacholik

Religia

*

poniedziałek

wtorek

środa

piątek

22.

Monika Sobieraj

Język niemiecki

*

Wtorek

czwartek

23.

Edyta Owczarek

Geografia

Wdżwr

*

środa

czwartek

24.

Piotr Łopusiewicz

W-f

*

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

25.

Michał Lacheta

W-f

*

poniedziałek

czwartek

26.

Tomasz Balcerek

trener tańca

*

środa

piątek

27.

Małgorzata Golec

trener tańca

*

wtorek

28.

Krzysztof Brachacz

trener karate

*

czwartek

29.

Brygida Płomińska

kółko jęz. francuskiego

*

czwartek

30.

Dagmara Łągwa

Pedagog szkolny

*

środa

czwartek

piątek

31.

Agnieszka Łągwa

Pedagog szkolny

*

czwartek

32.

Dominika Wyszkowska - Bąbel

Psycholog szkolny

*

czwartek