Film z okazji rocznicy urodzin Jana Pawła II

Projekt pt. „Kim zostanę, gdy dorosnę?” w wykonaniu uczniów klasy III

Kreatywne piramidy zdrowego żywienia i aktywności fizycznej uczniów klasy II

Challenge matematyczny uczniów klasy III

Kartki wielkanocne wykonane przez uczniów klas I-IV

Informujemy, że od 9 do 14 kwietnia br. w Prywatnej Szkole Podstawowej im. Rafała Orlewskiego będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna. W czwartek, 9 kwietnia i piątek, 10 kwietnia br. szkoła nie będzie prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami w formie kształcenia na odległość.
 
„Zaświeć się na niebiesko”. Światowy Dzień Świadomości Autyzmu obchodzony przez uczniów klasy II

Plakaty z historii uczniów klasy IV pt: Ważne miejsca i postacie Piotrkowa Trybunalskiego związane z walką o wolność ojczyzny.

Nie zawsze łatwo uczyć się na odległość, jednak uczniowie klasy IV dają radę 🙂. Nawet powtórzenie wiadomości u tak kreatywnych dzieciaków i przy pomocy wspaniałych rodziców staje się świetną zabawą, dającą takie piękne rezultaty 🙂 .